Reklama

Aktualizacja

Walcz z kremlowską propagandą Putina.

Hakerzy z całego świata walczą z Rosją, czy to poprzez paraliżowanie kolejnych stron i systemów czy akcje informacyjne. Pomóż im trochę.

Ludzie z ekipy Squad303 stworzyli bramkę SMS, E-Mail, Whatsapp oraz głosową które wysyłają wiadomości na losowe numery osób prywatnych w Rosji. Sądzą że w ten sposób powinno udać się dotrzeć do szerokiego grona osób. Szerszego niż w przypadku kampanii odbywających się wyłącznie w Internecie.

Bramka sms ma domyślnie zaprogramowany wpis po rosyjsku:
“Уважаемые россияне, ваши СМИ подвергаются цензуре. Кремль лжет. Тысячи ваших солдат и украинских братьев гибнут на Украине. Узнайте правду в бесплатном Интернете и в приложении Telegram. Время свергнуть диктатора Путина!”
Czyli po naszemu:
“Drodzy Rosjanie, wasze media są cenzurowane. Kreml kłamie. Tysiące waszych żołnierzy i braci Ukraińców ginie na Ukrainie. Dowiedz się prawdy w bezpłatnej sieci i aplikacji Telegram. Czas obalić dyktatora Putina!”

Blisko 150 mln Rosjan nie zna prawdy o przyczynach i przebiegu wojny na Ukrainie. Karmieni są propagandą Kremla. W Rosji nie ma wolnych mediów, a Internet jest cenzurowany.

Wyślij wiadomość do Rosji. Kliknij na obrazek.

Link do wywiadu z członkiem Sqad303

Reklama