Reklama

Poczta dla Windows 10 z połączonymi skrzynkami odbiorczymi

Kilka dni temu Microsoft zaktualizował aplikację Poczta przeznaczoną dla Windows 10 Mobile. Zmiany nie były rewolucyjne, ale na pewno spodobają się użytkownikom. Także wariant programu Poczta dedykowany biurkowemu wydaniu Windows 10 doczekał się uaktualnienia, a jedyna znana w tej chwili nowość to bardzo przydatna możliwość łączenia wielu skrzynek odbiorczych w jedną.
Kilka dni temu Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Poczta przeznaczoną dla Windows 10 Mobile. Poza usunięciem błędów powodujących awarie programu, uaktualnienie dodaje do niego takie funkcje jak wertykalny widok tygodnia oraz kontekstowe menu szybkich akcji w kalendarzu i pełnoekranowy tryb dedykowany phabletom. Dziś w sklepie Windows Store pojawiła się aktualizacja Poczty i Kalendarza przeznaczona dla biurkowej wersji Windows 10. Niestety do tej pory nie została opublikowana lista zmian wprowadzanych przez uaktualnienie, co sugeruje, że rozprawia się ono głównie ze zgłaszanymi wcześniej przez użytkowników problemami. Nieco światła na nowości rzucił na portalu społecznościowym Twitter Gabriel Aul – szef programu Windows Insider. W opublikowanym niedawno wpisie informuje, że aplikacja Poczta dla Windows 10 pozwala na łączenie wielu skrzynek odbiorczych w jedną.

poczta_win10Taką możliwość miały już osoby korzystające z testowych kompilacji najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu udostępnianych w ramach programu Windows Insider, a dzisiejsza aktualizacja oddaje tę funkcję w ręce wszystkich użytkowników. Konieczność przełączania się między rożnymi skrzynkami odbiorczymi była jedną z najczęściej powtarzających się wad Poczty dla Windows 10 i dziwi nieco fakt, że dopiero teraz możliwość ich łączenia została udostępniona.
Najnowsza wersja Poczty i Kalendarza dostępna jest już do pobrania w Windows Store.

Reklama